Profesjonalne projektowanie stron internetowych to kompleksowa usługa, która łączy w sobie najnowsze trendy w web designie, zaawansowane technologie oraz najlepsze praktyki UX/UI, aby stworzyć funkcjonalne, estetycznie przyjemne i łatwe w obsłudze witryny internetowe. Oferujemy pełen zakres usług, od koncepcji po wdrożenie, zapewniając, że Twoja strona będzie nie tylko piękna, ale i skuteczna w realizacji Twoich celów biznesowych.

Czym charakteryzuje się profesjonalna strona internetowa?

Strona internetowa zrobiona profesjonalnie i ta zrobiona przez amatora różnią się pod wieloma względami. Poniżej przedstawiam Ci kilka najważniejszych cech profesjonalnych stron internetowych, do których warto dążyć:

Wygląd i estetyka

Profesjonalne strony internetowe cechują się spójnością w układzie elementów i kolorystyce. Takie rozwiązanie zapewnia, że strona będzie przejrzysta i łatwa w nawigowaniu dla jej użytkowników. Równie ważna jest też kwestia szeroko pojętej estetyki – to bardzo ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, aby strona była atrakcyjna wizualnie. Pamiętaj, że wygląd strony internetowej mocno wpływa na ogólny wizerunek firmy.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Zoptymalizowanie strony pod urządzenia mobilne to bardzo ważny aspekt w tworzeniu profesjonalnych stron WWW. Jest to ważne ze względu na rosnącą popularność korzystania z urządzeń mobilnych do przeglądania stron internetowych. Tworząc stronę internetową chcesz, żeby każdy zainteresowany mógł ją odwiedzić, prawda?

Funkcjonalność i użyteczność

Profesjonalna strona internetowa powinna być przede wszystkim łatwa w nawigacji i intuicyjna. Właśnie to pozwala osobom, które ją odwiedzają na szybkie i łatwe znalezienie potrzebnych informacji.

Optymalizacja dla wyszukiwarek

Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe czyli SEO to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych kwestii związanych ze stronami internetowymi. Zasada jest bardzo prosta: im lepiej zoptymalizowana pod wyszukiwarki jest strona, typ lepsze pozycje będzie uzyskiwać w wynikach wyszukiwania. To z kolei wiąże się z większą liczbą odwiedzin – a właśnie na tym nam zależy.

Bezpieczeństwo

Im więcej czasu i pieniędzy wkładasz w stronę internetową, typ bardziej powinna być ona zabezpieczona przed atakami hakerów i wirusami. Takie ataki mogą się równać z utratą przechowywanych danych, zwłaszcza danych użytkowników i przeciążeniami na serwerze – w związku z tym warto o to zadbać.

Dostępność i wydajność

Profesjonalna strona internetowa powinna przede wszystkim działać szybko. Czas ładowania powinien być minimalny – nikt nie lubi długo czekać, aż strona czy zdjęcie na niej się załadują.

Na czym polega tworzenie profesjonalnych stron WWW?

na czym polega tworzenie stron
Na czym polega tworzenie stron?

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych to proces polegający na projektowaniu, tworzeniu i dalszym wdrażaniu stron internetowych. To, jakie powinny one być już sobie omówiliśmy, a więc przejdźmy do omówienia poszczególnych etapów tego procesu:

Krok 1: Planowanie

Pierwszym krokiem jest określenie celu strony internetowej i jej docelowej grupy odbiorców. Następnie musisz stworzyć plan, w którym określone zostaną wymagania – zarówno funkcjonalne, jak i wizualne, a także sposób w jaki będzie przebiegała realizacja projektu.

Krok 2: Projektowanie

Projektowanie strony to proces tworzenia jej wyglądu i elementów. Trzeba zwrócić uwagę na takie elementy jak układ strony, dobór kolorów, czcionek i odpowiednich grafik, a także elementów funkcjonalnych (przyciski, formularze, odnośniki).

Krok 3: Kodowanie

Po przygotowaniu projektu, web developerzy muszą przetłumaczyć go na kod HTML, CSS i JavaScript. Kod musi być zgodny ze standardami, skalowalny i łatwy do modyfikacji. Sporo pracy, ale bardzo ważnej!

Krok 4: Testowanie

Po ukończeniu kodowania strony internetowej, specjaliści od testowania muszą przetestować ją pod kątem błędów i zgodności ze standardami. Testowanie to ważny etap – po co komu strona, która już na starcie nie będzie działać tak jak powinna? Testowanie powinno obejmować m.in. sprawdzanie dostępności strony, funkcjonowania na urządzeniach mobilnych, funkcjonalności oraz czasu i poprawności ładowania strony internetowej.

Krok 5: Wdrożenie

Po przetestowaniu strony internetowej, konieczne jest jej wdrożenie. Wdrożenie obejmuje m.in. instalację strony na serwerze, skonfigurowanie DNS i innych ustawień.

Krok 6: Utrzymywanie

Czas na ostatnie ogniwo. Po wdrożeniu strony internetowej konieczne jest jej utrzymywanie. Obejmuje ono aktualizowanie kodu, bieżące naprawianie błędów, monitorowanie wydajności i bezpieczeństwa strony internetowej.

Wszystkie powyższe etapy są równie ważne – nie da się pominąć żadnego z nich!

Jak tworzymy dobrą stronę B2B?

Tworzenie dobrej strony B2B wymaga uwzględnienia kilku istotnych czynników. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc w stworzeniu strony B2B, która będzie dobrze spełniała swoje funkcje:

Określenie celów strony

Zanim zaczniemy projektować stronę, wraz z klientem zastanawiamy się jakie cele chcemy osiągnąć, dzięki przyszłej stronie. Na czym najbardziej klientowi zależy? Czy chce przyciągnąć nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, a może udostępniać informacje dla stałych klientów? Jasne cele pomogą przede wszystkim dobrać odpowiednie elementy strony, dopasowane do potrzeb firmy i jej klientów.

Zrozumienie grupy docelowej

Przeprowadzamy badania dotyczące swojej grupy docelowej, aby dowiedzieć się, czego mogą oczekiwać od potencjalnej strony internetowej. Jakie informacje są dla nich ważne? Jakie problemy chcą rozwiązać? Dostosowujemy treść i funkcje strony tak, aby odpowiadały ich potrzebom. Nie sztuką jest zrobić stronę, na której nie będzie można znaleźć żadnych przydatnych informacji.

Dbamy o funkcjonalność strony

Zawsze dbamy o to, żeby strona była łatwa w nawigacji. Użytkownicy powinni mieć przede wszystkim łatwy dostęp do informacji i być w stanie szybko znaleźć to, czego szukają. Upewniamy się, że główne menu jest klarowne i przejrzyste, a wszystkie podstrony są logicznie poukładane. Pamiętamy, że strona którą tworzymy powinna być responsywna i dobrze prezentować się nie tylko na komputerach, ale też na na urządzeniach mobilnych.

Reklamowanie swoich usług

Przedstawiamy produkty lub usługi w sposób klarowny i przekonujący. Udostępniamy szczegółowe informacje, opisy cech, korzyści i ceny. Zastanawiamy się przede wszystkim nad tym, co może interesować potencjalnych klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Dbamy o stronę wizualną

Projekt strony powinien być profesjonalny, atrakcyjny i zgodny z identyfikacją wizualną firmy dla której tworzymy stronę. Dobrze zastosowane kolory, czcionki i grafiki pomogą w budowaniu marki i przyciąganiu uwagi użytkowników.

Ułatwiamy kontakt

Umieszczamy na stronie formularze kontaktowe, które umożliwią potencjalnym klientom łatwe skontaktowanie się z właścicielem firmy/strony. Upewniamy się, że formularze są proste i krótkie, a dane kontaktowe są widoczne i łatwe do znalezienia.

SEO

Wprowadzamy odpowiednie techniki SEO, aby Twoja strona była dobrze widoczna w wynikach wyszukiwarek. Wybieramy odpowiednie słowa kluczowe, optymalizujemy zawartości strony i linki, aby podnieść pozycję danej strony w wyszukiwarkach internetowych.

Po co jest strona internetowa w B2B

Na pewno wiesz co to jest lejek marketingowy – jeżeli nie to zapraszam do zajrzenia do artykułu na ten temat. Strona w B2B ma przede wszystkim spajać wszystkie elementy lejka marketingowego.

Czyli czy to chcesz mieć na stronie:

  • bloga
  • sprzedaż na stronie
  • informacje o swoich produktach (dół lejka marketingowego)

To wszystko możesz mieć na swojej stronie.

Źródłem pozyskania ruchu do lejka – jest pozyskanie ruchu na stronę.

Strony internetowe – specyfikacja podstawowa

  • Darmowy sprawdzony projekt graficzny dopasowywany w miarę możliwości wg sugestii klienta
  • Animowany slider – w zależności od wybranego szablonu
  • RWD (Responsive Web Design) – strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.
  • Obsługa SSL – zielona kłódka – oparta na darmowym certyfikacie
  • Pełna optymalizacja pod wyszukiwarki (Google)
  • Pomięć podręczna przyspieszająca wczytywanie podstron
  • Zdjęcia w sliderze oraz w grafice strony będą ręcznie optymalizowane
  • Wyszukiwarka serwisu przeszukująca wszystkie treści.
  • Panel administracyjny CMS do samodzielnej aktualizacji strony.
  • Roczna gwarancja i wsparcie techniczne
  • Indywidualne metatagi dla każdej podstrony
  • Optymalizacja witryny pod kątem SEO
  • Integracja z facebook, instagram, twitter, Google i Youtube itp. – odpowiednie odnośniki na stronie lub wtyczki rozszerzające możliwości.
  • Mapa Google
  • Strona zgodna z wymogami prawa na moment powstania strony (cookies, polityka prywatności itp.)
  • Od 1 do 3 adresów e-mail w domenie
  • 1 godzinne szkolenie w firmie klienta lub Skype/telefon z zakresu obsługi strony

Strony internetowe – specyfikacja rozszerzona

  • Wykonanie strony głównej wraz z systemem nawigacji.
  • Działy podstawowe: O firmie / Oferta / Cennik? / Galeria/ Aktualności – blog/ Kontakt
  • Rozbudowane galerie z bardzo łatwa obsługą
  • Rozwijalne menu z wielopoziomową strukturą
  • Formularz kontaktowy
  • Indywidualne teksty pod / nad stopką dla każdej podstrony
  • Wiele dodatkowych elementów dodawanych przez panel www

Buyer Persona – Strona internetowa w B2B

na czym polega tworzenie stron
Po co wiedza na temat Buyer persona?
Po co Ci Buyer Persona?

Dzięki niej dowiesz się w jaki sposób, kiedy i dlaczego,

klienci podejmują decyzje o wyborze Ciebie jako dostawcy lub Twojej konkurencji lub też rezygnują z zakupu w ogóle.

Potrzebujesz wiedzy – kto jest Twoim idealnym klientem:
  • Kto nim jest?
  • Jakie ma problemy?
  • Jakie jego problemy możesz rozwiązać?
  • Co możesz im zaproponować?
  • Jak wygląda jego proces zakupu takiej usługi / produktu jak to co proponujesz?
  • Jak kupują?
  • Jakie problemy maja decydując się na zakup rozwiązania?
  • Nam jakim etapie procedury zakupowej chcą rozmawiać?
  • O czym chcą rozmawiać na jakim etapie?
  • Jak ich zachęcić do podjęcia takiej rozmowy?
  • Co im potrzebna poszczególnych etapach ścieżki zakupowej?

Jak określić grupę docelową strony internetowej?

Określenie grupy docelowej jest kluczowe dla każdej strony internetowej. Dlaczego? Ponieważ pozwala na skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach jej potencjalnych odbiorców.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomagają w określeniu grupy docelowej dla strony internetowej:

  • Określ cel strony. Pierwszym krokiem jest określenie celu strony internetowej. Strona będzie wyglądała inaczej w zależności od tego czy jest to strona informacyjna, sklep internetowy, czy strona dla branży medycznej itp.
  • Przeprowadź badanie rynku. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie badań rynkowych, po to lepiej aby zrozumieć swoją grupę docelową. Badanie rynku powinno obejmować analizę konkurencji, przeszłych i obecnych trendów oraz zachowań klientów i ich preferencji.
  • Określ demografię. Kolejnym krokiem jest określenie demografii grupy docelowej. Składają się na to wiek, płeć, wykształcenie, miejsce zamieszkania, stan cywilny itp.
  • Określ potrzeby i cele odbiorców. Następnie należy skupić się określić celów potencjalnych użytkowników strony internetowej oraz problemów z jakimi mogą się zmagać. Robi się to po to, aby zaprojektować stronę internetową, która będzie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania jej użytkowników.
  • Stwórz profile person. „Persona” (w odniesieniu do sprzedaży może to być np. buyer persona) to fikcyjny, idealny profil użytkownika, który reprezentuje grupę docelową. Persona zawiera informacje o demografii, zachowaniach, potrzebach, celach i wyzwaniach użytkownika strony internetowej.
  • Przekonaj się w praktyce. Ostatnim krokiem jest testowanie strony internetowej na grupie docelowej, aby upewnić się, że spełnia jej potrzeby i oczekiwania.

Powyższe kroki są kluczowe dla określenia grupy docelowej strony internetowej. To ważne, aby zrobić to jeszcze na etapie planowania, przed przystąpieniem do projektowania i tworzenia strony!

Jak robimy stronę internetową, aby pozyskiwała różnych klientów – buyer person?

Aby strona internetowa dobrze prosperowała i przyciągała różnych klientów – buyer person, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

Definiujemy grupy docelowe

Tak jak pisałem wcześniej, to podstawowy i jeden z najważniejszych punktów. Przede wszystkim musimy określić, jakie grupy klientów chcemy przyciągnąć na swoją stronę internetową. Następnie tworzymy profile swoich klientów, uwzględniając ich wiek, płeć, wykształcenie, zainteresowania, potrzeby i preferencje zakupowe.

Dostosowujemy treści na stronie do potrzeb klientów

Tworząc treści na swojej stronie internetowej, warto dostosowywać je do potrzeb i oczekiwań różnych grup klientów. Można to zrobić przez dostosowanie języka, wrzucanie pasujących zdjęć, odpowiednią kolorystykę i rodzaj treści, które będą odpowiadały preferencjom i potrzebom klientów, dla których tworzysz.

Ułatwiamy nawigację po stronie

Strona internetowa powinna być przede wszystkim łatwa w nawigacji, aby ułatwić klientom poruszanie się po niej. Warto zwrócić uwagę m.in. na układ strony, kategorie produktów, odnośniki i przyciski przekierowujące do innych stron. Staramy się, aby strona była maksymalnie czytelna i przejrzysta.

Optymalizujemy stronę pod kątem wyszukiwarek

Aby przyciągnąć klientów na swoją stronę naprawdę warto jest zadbać o jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach – a w tym właśnie pomaga nam optymalizacja SEO, o której również wspominałem wyżej.

Tworzenie wartościowych treści

Warto zadbać o to, żeby treści prezentowane na stronie były rzeczywiście wartościowe dla odbiorców. Warto zdecydować się na poradniki, artykuły, informacje branżowe czy opinie ekspertów i poruszać tematy, jakie interesują ludzi. Dzięki temu klienci będą chętniej odwiedzać stronę, a jednocześnie zwiększy to szanse na pozyskanie nowych klientów.

Używanie narzędzi marketingowych

Narzędzia marketingowe, takie jak kampanie reklamowe w Google Ads czy social media, mogą pomóc w przyciągnięciu różnych grup nowych klientów na stronę internetową. Warto również zadbać o social proof, czyli pozytywne opinie i rekomendacje od zadowolonych klientów – to bardzo wiarygodna wizytówka.

Jak wdrażamy lejek marketingowy na stronie internetowej?

Lejek marketingowy to sposób na marketing
Lejek marketingowy to sposób na marketing

Wdrożenie lejka marketingowego na stronie internetowej to dobry sposób na rozkręcenie marketingu. Takie rozwiązanie może pomóc Ci w zwiększeniu liczby potencjalnych klientów i zwiększeniu sprzedaży.

No dobrze, ale jak właściwie się za to zabrać?

1. Określamy etapy lejka marketingowego

Pierwszym krokiem jest określenie etapów lejka marketingowego dla firmy. Na ogół lejek marketingowy składa się z czterech etapów: świadomość, zainteresowanie, decyzja i działanie.

2. Przygotowanie treści marketingowe

Kolejnym krokiem jest przygotowanie treści, które będą przyciągać użytkowników i zachęcać ich do przejścia przez kolejne etapy lejka. Treści te mogą być prezentowane w formie artykułów, e-booków, filmów, infografik itp.

3. Stworzenie landing page

Landing page, czyli inaczej strona docelowa, to strona do której użytkownik zostaje przekierowany po kliknięciu w link z treścią marketingową. Strona docelowa powinna zawierać informacje i przyciski, które zachęcą jej użytkownika do wykonania określonej czynności, takiej jak zapisanie się na newsletter, pobranie e-booka czy skorzystanie z promocji.

4. Skonfigurowanie narzędzi analitycznych

Aby strona stawała się coraz lepsza należy ją obserwować i analizować zachowania jej użytkowników. Aby robić to skutecznie należy skonfigurować narzędzia do śledzenia, takie jak Google Analytics czy Facebook Pixel. Te narzędzia pozwolą na monitorowanie ruchu na stronie internetowej i efektywności kampanii marketingowych.

5. Automatyzowanie procesów marketingowych

Aby zwiększyć efektywność lejka marketingowego, warto jest zautomatyzować procesy marketingowe, takie jak np. e-maile marketingowe. Automatyzacja pozwoli na oszczędzenie czasu i zwiększenie skuteczności Twoich działań marketingowych.

6. Analiza wyników

Ostatnim krokiem jest analiza wyników lejka marketingowego i dostosowywanie do nich swoich działań, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. w celu osiągnięcia lepszych wyników. Analiza powinna obejmować monitorowanie ruchu na stronie internetowej, konwersji z użytkowników strony w klientów, a także badanie opinii odbiorców strony.

Chociaż wdrożenie lejka marketingowego na stronie internetowej wymaga czasu i wysiłku, to może przynieść znaczące korzyści i osobiście uważam, że warto to robić.

Strona internetowa w B2B – Struktura strony

W przypadku strony internetowej w B2B ten punkt jest jednym z najważniejszych.

Całe zaplanowanie tego wszystkiego wymaga najwięcej czasu i energii, wymaga wiele pracy, eksperymentów i poprawek.

Budujemy ścieżki dla klienta.

Układamy strukturę danych i strukturę strony.

Przykładowo:

  • Klient trafia z Google na naszego bloga,
  • Co ma tam zobaczyć?
  • Czego się o nas dowie?
  • Jak sprawdzimy na jakim etapie w procesie zakupu się znajduje?
  • Co mu zaproponujemy w zależności od tego etapu?
  • Jeżeli zaproponujemy mu materiał video – obejrzy go do 15 minuty i będzie chciał przejść dalej to co możemy zaproponować?

Na twoją stronę może być dwieście sposobów wejścia – Ty musisz zdecydować jakie to są wejścia i poprowadzić klienta do dołu lejka – kontaktu z Tobą.

Przygotowanie tekstów SEO na podstrony

Strona internetowa w B2B wymaga odpowiednich treści.

Tutaj niestety romantyzm dawno się skończył.

Nadszedł czas całej inżynierii związanej z powstawaniem tekstów na stronę.

Co zrobić by teksty na stronie były odpowiednie zgodne z SEO itd.?

Najlepiej porozmawiać o tym z tymi którzy maja styczność z klientami.

Oni powinni z praktyki znać odpowiedzi na pytania:

  • Jakie klienci maja pytania do usługi?
  • Jakie są ich obiekcje do usługi?
  • Na co najczęściej zwracają uwagę?
  • Co jest dla nich ważne?
  • Dlaczego decydują się wybrać naszą usługę?

Dodatkowo trzeba określić:

  • Nasze wartości jakie dajemy klientowi
  • Co może zmienić w sytuacji klienta nasza usługa
  • Jakie problemy rozwiązujemy.

Poważna strona internetowa w B2B i zdjęcia

Jeżeli prowadzisz poważna firmę to używanie zdjęć ze stocka jest nie do końca dobrym rozwiązaniem.

Tak samo jak używanie gotowych szablonów np. w WordPress i zostawianie osadzonych tam zdjęć.

Koszt zdjęć w porównaniu do kosztów samej strony internetowej jest nikły.

Efekt uzyskany jest zupełnie inny niż mogłoby się nam wydawać.

Zanim zlecisz zdjęcia warto przemyśleć co się ma na nich znaleźć.

W dzisiejszych czasach firma to, przede wszystkim ludzie, to z nimi się stykamy, ich spotykamy, z nimi rozmawiamy.

Niech na zdjęciach będą przystępni, sympatyczni.

Otwarci.

Strona bez ludzi jest pusta.

Smutna.

Nie przyjazna.

Wstydzisz się być na stronie własnej firmy?

Zdjęcia powinny być dobrze przemyślane, zgodne z identyfikacją wizualną, zaplanowane, zgodnie z przyjętą konwencją, oraz dres kodem.

Analityka na stronie internetowej

Instalacja chociażby śledzenia Google Analytics i pixel Facebooka to naprawdę minimum tego co powinno być na każdej stronie, ale jak wykazuje moja praktyka, na mało której coś takiego jest.

Jednak nasza strona internetowa w B2B musi mieć dużo więcej.

Przecież chcemy wiedzieć więcej.

Powinniśmy wiedzieć więcej budując lejek marketingowy.

Wiedza taka czy, artykuł został przeczytany i czy przeczytany został cały czy tylko jego część, co potem oglądał klient, jaka była jego ścieżka wyboru jest niezbędna do tego by korygować drogę klienta poprawiając naszą stronę.

Jaki procent osób wszedł na tą stronę. Jaki procent klientów wszedł z danej strony do nas i co potem chciał zobaczyć.


Strona internetowa w B2B – poprawianie, sprawdzanie, poprawianie …

Jeżeli myślisz, że zrobisz stronę i już to … bardzo się mylisz. Pomijając fakt, że przy obecnej technologii większy face lifting co kilka lat nie zaszkodzi to prace nad strona tak naprawdę nigdy się nie kończą. Tak samo jak ciągłe analizy danych dotyczące tego co dzieje się na stronie.

Warto zwrócić na kilka punktów uwagę:

Im prościej tym lepiej

Jeśli stosujesz nie zrozumiałe nazwy ludzie tam nie wejdą

Jeden obraz to tysiąc słów

Nie wszystko musisz pisać, często jeden obrazek, ikona wszystko wyjaśnią klientowi i chętniej to kliknie niż klika linijek opisu.

Kontrastowe kolory

Stosowanie kontrastowych kolorów zwiększa czytelność strony, a co za tym idzie chętniej ją czytamy.

Nie bój się powtarzać niektóre informacje

Na poszczególnych podstronach niektóre informacje mogą się powtarzać. Przecież nikt nie czyta raczej strony od a do zet tylko przegląda konkretne interesujące go rzeczy jednak powtarzając informację bardziej trafiasz do klienta i bardziej go prowadzisz za rękę.

Łatwość modyfikacji

Strona musi być prosta do modyfikacji, pozwalać na modyfikację z dnia na dzień.

Jeżeli strona jest napisana w czymś dużym i rzadko stosowanym i trzeba czekać na programistę i każda zmiana trwa kilka tygodni to to jest dramat. Szkoda pieniędzy na taka stronę.

Dobra analityka

Jeżeli nie jesteś w stanie podać informacji jaki procent odwiedzających stronę wykonał dana akcję to … nie masz analityki.

Warto ją wdrożyć.

Oby jak najmniej sytuacji gdzie strona tygodniami ma znaczek z informacją na temat przebudowy i nic się nie dzieje.

Hosting

Korzystam obecnie z usług kilku firm oferujących hosting. Od blisko 20 lat wypróbowałem wiele z nich, wiem czego oczekiwać po dobrym hostingu i co sprawia, że firma jest wiarygodna, oraz godna polecenia.

Obecnie polecam hosting w firmie lh.pl

Polecam skorzystanie z linków afiliacyjnych poniżej i kodu na 20% rabatu:

link referencyjnyPrzekierowanie
https://www.lh.pl/?ref=maziegStrona główna
https://www.lh.pl/hosting?ref=maziegHosting
https://www.lh.pl/domeny?ref=maziegDomeny
https://www.lh.pl/certyfikaty-ssl?ref=maziegCertyfikaty SSL
Kod promocyjny dla klientówRabat
sukcesstudio20 %