Brief strony internetowej Jak go poprawnie napisać? – FILM

Wiele osób zastanawia się jak napisać brief strony internetowej. W tym materiale omawiam dokładnie poszczególne punkty briefu.

Wiele osób zastanawia się jak napisać brief strony internetowej. Ten film to bardzo przydatny materiał zarówno dla zlecających wykonanie strony internetowej, jak i dla wykonawców w formie checklisty, żeby niczego nie pominąć podczas rozmowy/ustaleń z klientem. Film na ten temat możesz zobaczyć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/08uoVCpGbp0?si=8v6olU91HffVjsEH lub możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:

Przykładowy brief strony internetowej

W filmie zwracam uwagę na istotne szczegóły briefu. Staram się przedstawić prostym językiem skomplikowane pojęcia informatyczne, a zarazem na przykładach przedstawić dlaczego są tak istotne. Podany brief po wypełnieniu jest świetnym załącznikiem do umowy na wykonanie strony internetowej. Pozwoli to na uniknięcie podstawowych błędów i zaniechań. Dodatkowo na stronie SukcesStudio.pl dostępny jest artykuł na ten temat + GRATIS udostępniam pliki w formacie PDF oraz edytowalne w Word, OpenOffice do wykorzystania przy Twoich projektach.o nas

Dlaczego My?

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii i kreatywności, których celem jest dostarczanie rozwiązań cyfrowych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, pisaniu przekonujących tekstów oraz prowadzeniu zaawansowanej analizy internetowej.

W skład naszego zespołu wchodzą: projektanci stron internetowych, copywriterzy, specjaliści od SEO, analitycy, konsultanci marketingowi i sprzedażowi.

Dzięki temu tworzymy wyjątkowe strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *