Strona za darmo lub za 1zł – jak nie dać się oszukać? – FILM

Strona za darmo lub za 1zł wydaje się być świetną okazją, ale czy darmowe lub bardzo tanie rozwiązania na pewno są bezpieczne?

Strona za darmo lub za 1zł – co sprawdzić by nie dać się oszukać? Czy darmowe lub bardzo tanie rozwiązania na pewno są bezpieczne? Coś co wydaje się nam okazją nie zawsze nią jest. W tym filmie dowiesz się czego powinieneś/powinnaś wymagać niezależnie od tego ile płacisz za stronę. Obejrzyj już teraz!

Film na ten temat możesz zobaczyć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/WGDQUkKFZik?si=p3aNwdmfVNyAR9Hr lub możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:

Z filmu Strona za darmo lub za 1zł dowiesz się między innymi o:

  • Co warto wiedzieć przy zlecaniu strony?
  • Czy możesz samodzielnie rozbudowywać swoja stronę, np. tworząc podstrony?
  • Jakie będą zabezpieczenia na stronie?
  • Czy będziesz mieć wpływ na finalny wygląd strony?
  • Czy będzie robiona optymalizacja strony pod kontem SEO?
  • Co jeśli trzeba poprawić stronę?

Potrzebujesz więcej informacji? Skonsultuj się z nami!o nas

Dlaczego My?

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii i kreatywności, których celem jest dostarczanie rozwiązań cyfrowych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, pisaniu przekonujących tekstów oraz prowadzeniu zaawansowanej analizy internetowej.

W skład naszego zespołu wchodzą: projektanci stron internetowych, copywriterzy, specjaliści od SEO, analitycy, konsultanci marketingowi i sprzedażowi.

Dzięki temu tworzymy wyjątkowe strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *