Strony internetowe w b2b a b2c – FILM

Strony internetowe w b2b a b2c – jaka jest miedzy nimi różnica?

Strony internetowe w b2b a b2c – jaka jest między nimi różnica? Postaram się wyjaśnić to w tym filmie. Ten właśnie film, to przede wszystkim wprowadzenie do tematyki. Obejrzyj, aby dowiedzieć się więcej!

Film na naszym kanale – strony internetowe w b2b a b2c

Film na ten temat możesz zobaczyć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/9ecsLpU7_TY?si=_wbvfMAu9X6Iulj7 lub możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:

Wiele osób zupełnie nie rozróżnia komunikatów marketingowych i sprzedażowych jakie są dla B2B, a B2C – to jednak podstawy skutecznej sprzedaży. W Polsce wciąż jest mało speców TYLKO od B2B, a także od robienia stron internetowych dla tego typu odbiorców. Bez wiedzy jaka jest różnica, trudno robić dobre reklamy czy też strony internetowe.

Potrzebujesz więcej informacji? Skonsultuj się z nami!o nas

Dlaczego My?

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii i kreatywności, których celem jest dostarczanie rozwiązań cyfrowych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, pisaniu przekonujących tekstów oraz prowadzeniu zaawansowanej analizy internetowej.

W skład naszego zespołu wchodzą: projektanci stron internetowych, copywriterzy, specjaliści od SEO, analitycy, konsultanci marketingowi i sprzedażowi.

Dzięki temu tworzymy wyjątkowe strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *